Słowo …przy kawie – PRZEZWYCIĘŻYĆ LĘK – IV NIedziela Adwentu (rok A)

Słowo przy kawie, to nowy cykl, spontanicznych, naturalnych, nie reżyserowanych, a czasem dowcipnych i refleksyjnych rozmów przy kawie o Słowie Bożym.
W tym odcinku zastanawiamy się, z jakich powodów Józef chciał oddalić Maryję. Jak i dlaczego powinniśmy przezwyciężać nasz lek.
zapraszamy na kawę i do …subskrybcji kanału 😉
odwiedź również naszą grupę na facebooku: https://www.facebook.com/groups/16207…
i polub naszą stronę: https://www.facebook.com/raban.przyka…
 

Komentarz

 1. zk-atolik

  Słowo Pańskie

  Sądzę, źe warto i b. dobrze jest poznawać, a tym bardziej właściwie rozumieć i dobrowolnie uznawać "słowo Pańskie powiedziane przez proroka", czy w Jego Kościele głoszone, bądź w inny wiarygodny sposób udostępniane i rozpowszechniane. 

  Wówczas nie tylko męźczyzna taki, jak św. Józef lub Matka Jezusa Chrystusa, lecz kaźdy człowiek prawy jest zdolny i potrafi z pomocą Pana Boga przezwycięźać lęk i nie chce niewiast, bądź kogokolwiek narazić na zniesławienie, czy upokorzenie lub jakąkolwiek inną krzywdę.

  @ALL – proszę o odpowiedź:

   Z jakiego najczęściej powodu nie osoby ewidentnie upośledzone tj. intelektualnie ograniczone albo uprzedzone i wrogo usposobione, do katolików lub innych chrześcijan, lecz zupełnie inne tj. prawe, sprawiedliwe i dobrej woli lub aspirujące, źeby przede wszystkim być  Jezusa Chrystusa przykładnymi uczniami i Jego godnymi naśladowcami – jednak uporczywie nie chcą z wybranymi osobami rozmawiać, a tym bardziej z nimi na forum dyskutować, czy polemizować?……..

  Szczęść Boźe!

   

   

   
  Odpowiedz

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

code