Jak skutecznie popełnić samobójstwo

Od kilku dni trwa akcja ‪#‎stopsamobójstwom‬. Postanowiłem rzucić swoje parę groszy. Czy wygląd to powód by ze sobą skończyć? Nie! Zresztą przed chwilą ogoliłem po 9 miesiącach brodę, wyglądam jak gimnazjalista, poza tym męska twarz bez brody jest jak goła d**a! Jestem gruby, łysy miałem ksywę Yeti ale i tak warto żyć! Czy rozstanie, wykluczenie, odrzucenie, wytykanie palcami, wreszcie czy przewlekła, nieuleczalna choroba to powód aby odebrać sobie życie!!?? Nie! Ale kiedyś myślałem inaczej. 10 lat temu chciałem się zabić bo wszyscy wokół śmiali się ze mnie a moje życie nie miało sensu! Nikt mnie nie rozumiał, żyłem w rozpaczy. Po latach poznałem Kogoś kto kocha mnie bez względu na to kim jestem i wszystko się zmieniło. Dziś żyję i nad wszystko kocham moje życie! Okazało się, że mam wiele do zaoferowania, a moje życie może być wspaniałe ponieważ okazało się darem dla innych. Twoje życie też może być piękne! Możesz być darem i uwierz mi, że masz bardzo wiele do zaoferowania.
Podnieś głowę! Otrzyj łzę, jesteś cenny! Jest nadzieja, a jak jest nadzieja to warto żyć!
Jeśli nadal mi nie wierzysz to po prostu posłuchaj tych 30 minut mojej historii. Historii odrzucenia, wykluczenia, braku miłości, beznadziei i rozpaczy, która po latach stała się moim błogosławieństwem!!


 
Jeśli jeszcze to Cię nie przekona to zajrzyjtutaj:http://jestnadzieja.org.pl/pliki/ksiazka.pdf To historia dwójki ludzi, którzy w chwili próby nie odpuścili i w ciemności odnaleźli światło!


Myśli samobójcze są objawem zaburzeń i nie wolno ich bagatelizować. Nie pomaga zmiana trybu życia, aktywność sportowa, książka, ani projekcja cierpiących bliskich. Pomaga profesjonalna (w Polsce wciąż darmowa) pomoc. Poniżej lista telefonów, gdzie można ją znaleźć:116 123 – Telefon zaufania dla osób dorosłych w kryzysie emocjonalnym
22 425 98 48 – Telefoniczna pierwsza pomoc psychologiczna
116 111 – Telefon zaufania dla dzieci i młodzieży
801 120 002 – Ogólnopolski telefon dla ofiar przemocy w rodzinie Niebieska Linia
800 112 800 – Telefon Nadziei dla kobiet w ciąży i matek w trudnej sytuacji życiowej
785 960 431 gdybyś wolał pogadać ze mną.
Nie jesteś przyjacielu, przyjaciółko sam, sama w swym problemie!!

 

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

code