Testujemy nowy program blogowy “Tezeusza”

Od dziś wystawiamy na widok publiczny nowy program blogowy "Tezeusza". W najbliższym czasie będzie on testowany, tak, aby Autorzy, Komentatorzy i Czytelnicy mogli przyjrzeć się mu w praktyce. Równolegle będzie widoczny dotychczasowy program. Nowe notki Autorzy będa już pisać w nowym programie blogowym. Po kilku dniach, jeśli nowy program się sprawdzi i zostanie uzupełniony, całość Blogów Tezeusza zostanie przełączona na nowy program, a dotychczasowy będzie stanowił archiwum.[teaser]

Autorzy wchodzą do swoich blogów poprzez dotychczasowy login i hasło. Proszę wykonać następujące czynności

1. wchodzimy na stronę nowych blogów: http://nowy.tezeusz.pl

2. klikamy w górnym menu na "zaloguj się"

3. logujemy się aktualnym loginem i hasłem

4. w prawej kolumnie/menu klikamy "nowy wpis"

5. wklejamy treść i zatwierdzamy

6. gotowe

****

Mam nadzieję, że ta innowacja spodoba się Wam. Czekamy na Wasze uwagi, pytania i sugestie. Szerzej omawiałem sprawę w blogu

http://nowy.tezeusz.pl/blog/943.htm

W przypadku trudności technicznych, proszę pisać maila na adres Pomoc Techniczna, podany w formularzu "kontakt" w górnym prawym rogu menu.

Autorom obecnym i nowym życzę powodzenia, a Wam wszystkim wiele radości z pisania, dyskusji i lektury Nowych Blogów "Tezeusza"! 

Dotychczasowe blogi znajdziesz na linku:

http://tezeusz.pl/blog/

Ps. Ponieważ widzę, że funkcja Komentowania na stronie startowej Blogów jest nieaktywna – myślę, że to przypadkowy błąd podczas prac instalacyjnych, bo wcześniej była aktywna – dopóki informatycy nie poprawią tego, możecie swoje uwagi, pytania i sugestie pisać na starych blogach:

http://tezeusz.pl/blog/?p=961 

Ps 2. Komentowanie już dostępne!

 

 

6 Comments

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

code