Komu zlecić naprawę obuwia w Warszawie?

Naprawa obuwia Ursynów nie jest dla nas najdrobniejszym kłopotem, a każdego dzionka przynoszą ludzie, jacy mają nas za ostatnią deskę ratunku. Skręcamy, łączymy oraz remontujemy buty wszystkiego rodzaju. Dlatego petenci dostarczają do naszego zakładu zarówno wysokie szpilki, jak i trampki wykorzystywane do standardowego biegania.

Jesteśmy w stanie poprawić zarówno obuwie żeńskie, męskie oraz dziecięce. Podejmujemy się renowacjach od tych najłatwiejszych (zamiana fleków z bolcem, zaszycie rzemyka w sandale) po te poważniejsze (pokrywanie skórą). A ile czasu potrzebujemy, by naprawa obuwia Tarchomin była skuteczna? Wszystko zależy od wady i szczegóły omawiamy z interesantem odrębnie. To potwierdza normę, że nie ma jednoznacznej odpowiedzi na pytanie „ile razy można naprawiać obuwie”.

Niewątpliwie nie wszelkie buty da się wyremontować. Wynika to ze zużycia bądź po prostu ze zużytkowania materiału bądź zbyt wielkiej usterki, gdzie jednym rozwiązaniem jest zakup nowego obuwia. Znając problem od razu będziemy wiedzieć czy możemy poratować, ile potrzebujemy czasu i przekażemy wstępny koszt takiej naprawy. W naszej propozycji znajdują się też wkładki oraz akcesoria i dodatki obuwnicze. Na swoje działania udzielamy gwarancji. Serdecznie zapraszamy do jednego z warsztatów znajdujących się na Ursynowie i Tarchominie.

Więcej na http://serwis-obuwia.pl/

 

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

code