Każda żona jest gwałcona

Motto: "Gdy kobieta osiąga orgazm z mężczyzną, kolaboruje z systemem patriarchalnym, erotyzując tylko opresję, której ulega."

"Uchodźcy, serdecznie witamy" i "Chcemy ciot, a nie mężczyzn" – czy tylko ja dostrzegam pewną sprzeczność między tymi hasłami. Hasłami manifestacji, która przeszła przez Warszawę w rocznicę rewolucji październikowej, przywołując klimat tamtych czasów dzięki obecności zamaskowanych karków. Linia ideowa lewactwa jest jak widać mocno niejasna, acz konsekwentna.

Albert Einstein ponoć mniemał, że głupota jest robić kilka razy to samo i oczekiwać za każdym razem innych efektów. To jak mam nazwać osoby oczekujące, że efekty neomarksizmu będą u nas w kraju inne niż marksizmu? Oto genderowcy wzmocnili się na tyle, aby przejść do przechodzą do etapu terroru: sfajczyli siedzibę organizacji normalsów i jeszcze auto: http://wpolityce.pl/spoleczenstwo/270653-skandaliczny-atak-na-przeciwnikow-ideologii-gender-w-niemczech-podpalono-siedzibe-i-samochod-organizatorow-manifestacji-demo-fur-alle-skierowanej-przeciwko-seksualizacji-dzieci . Jest to odarcie genderu z pewnej zasłony. Jak się czegoś z tym nie zrobi to się skończy po staremu  z nowym Czeka, NKWD, UB z nowymi Naganami. Owszem, problem jest taki, że dopóki nie wprowadzą tego neoCzeka to twardych dowodów nie będzie, a jak wprowadzą będzie już za późno. Podobnie ataki heterofobów na demonstracje normalsów też zostały odnotowane. Popatrzcie sobie na zdjęcia z tej rocznicy rewolucji i zastanówcie się, czemu to takie zamaskowane i agresywne? http://wiadomosci.wp.pl/gid,17959252,kat,1342,title,Marsz-przeciw-faszyzmowi,galeria.html

Sytuacja rozwija się dynamiczne i pojawia się wiele nowych informacji, tak głupich że aż niewiarygodnych: Feministki po raz kolejny ograniczają wolność seksualną kobiet: http://culturalmarxism.net/a-new-feminist-study-concludes-youre-racist-if-you-dont-have-interacial-sex/ Kobitki muszą uprawiać seks z murzynami, bo jak nie to rasizm. A jak tylko z mężem chce? No nie ma zmiłuj. To już lepiej niech ten rasizm będzie i niech kobitek nie zmuszają do seksu. Nie do końca w to wierze, ale wywód jest logiczny i wynika z lewackich założeń. Podobnie ludzie będą musieli uprawiać seks homoseksualny z obawy przed oskarżeniami o homofobię. I zmuszanie do takich zachowań z przyczyn ideologicznych nosi znamiona gwałtu.

II

Przemoc seksualna jest obecnie traktowana w sposób dziwaczny. Feministki wyraźnie osłabiają sprzeciw wobec zwykłego łomotu. Każdy dostał kiedyś w mordę, każdy dał w mordę, każdego okradziono i każdy ukradł. I co? Tło seksualne takie wyjątkowe ma być?  Dwa: ostatnio w Polsce pod rządami reżimu PO złagodzono w nowym kodeksie kary za gwałty i w ogóle obniżono rangę gwałtu wśród innych zbrodni i występków. I znowu siły postępu nie protestują. Mówimy tutaj o gwałtach prawdziwych, np: http://telewizjarepublika.pl/imigranci-zgwalcili-14-letnia-dziewczyne-jeden-z-napastnikow-skazany-na-prace-spoleczne,25564.html . Oto 3 gości napadło i zgwałciło nieletnią. Czternastolatkę. Kara prac społecznych czy 10 miesięcy czy nawet 17 miesięcy pokazuje przyzwolenie dla takich praktyk.

Lewactwo wyznaje, że jak są młodzi mężczyźni to do gwałtów musi dojść, Polacy w Anglii kiedyś też kogoś tam zgwałcili i co? Anglicy wszystkich Polaków mają wyrzucić? Przyzwolenie lewactwa na gwałty na tle rasowym jest tu problemem. Okazuje się, że w Danii 12% imigrantów generuje 36% gwałtów i co? I będą ich edukować seksualnie. http://www.wprost.pl/ar/524237/Dania-Lawinowo-rosnie-liczba-gwaltow-Wladze-beda-uczyc-imigrantow-o-seksie/

Gwałt prawdziwy nie jest problemem, problemem jest gwałt w małżeństwie. Do takiego gwałtu dochodzi, kiedy  żona nie wykazuje wielkiego entuzjazmu. A ponieważ każda kiedyś nie wykazała przeto każda została zgwałcona. Ale opresyjny patriarchalizm ją otumania i nie zdaje sobie sprawy z własnego położenia. Trzeba ją dopiero wyzwolić i wyedukować, nawet pod przymusem. I wtedy zrozumie.

III

Obecnie coraz więcej wiemy o genderze, wychodzą pozycje książkowe  np.:  ks. prof. Paweł Bortkiewicz"Historia jednego wykładu czyli gender zdemaskowany", czy  Grzegorz Strzemecki "Gender".

Dowiadujemy się ostatnio m. i. że nie prawdą jest wbrew wynurzeniom "Więzi" jakoby Kościół wyciągnął gender w reakcji na pedofilię. Otóż obowiązkowe szkolenia z gendera dla urzędników ruszyły w 2011 i docelowo ów gender miał się stać niedemokratyczną ideologią państwową wedle której urzędasy miały procedować. Genderowcy unikają, cenzurują, usuwają. Lekceważą. W żywe oczy zapierają się. Najpierw mówią, że gender nie twierdzi. Jak się wsadzi w ślepia cytat to bagatelizują, że to tylko jeden (a ile ma być? milion?), że to jakiś doktorant wywodzi (czyli badacz, nie?). Że to że sio. Żerują też na elementarnym poczuciu przyzwoitości. Np.trudno uwierzyć w cytat z motta tego wpisu, ludzie myślą, że to jakieś jaja, kabaret. A tu nie – pika i awangarda. Jak już nie mają nic do powiedzenia merytorycznego to sadza farmazony o mowie ciała. Swoją drogą to niezła manipulacja. W TV tez tak robią – jak jest bardzo źle to wystawiają specjalistę –  psychologa i on coś bredzi o takiej mowie, kompletnie nie na temat. To dygresja jest taka.

Jest w Polsce cenzura, postępaki cenzurują informacje o genderze gdzie tylko mogą. Np forach internetowych (historycy.org !) gdzie tam tylko się jakiś dorwie do stołka to już obcina. Dlatego

IV

Musicie zrozumieć, że oni tam normalną mową się nie posługują tylko funkcjonują na sposób dialektyczny. Nie radzą sobie przez to  prostymi sytuacjami, jak ostatnie zamachy w Paryżu. Nie komentowałem ich do tej pory bo i nie ma czego. Jedynym zaskoczeniem jest, że akurat w piątek trzynastego. Przecież kalifat otwarcie informował, że wyśle z imigrantami terror. Wiadomo było, że za kasa z przerzutu finansuje ISIS i co? I nico?

Lewacy konsekwentnie wspierali zamachy poprzez postulaty:

 1. Przyjmowanie wszystkich bez sprawdzania i jakiejkolwiek kontroli.
 2. Niepobieranie odcisków palców itp. A tylko dzięki tym odciskom udało się ustalić, że zamachowcy przybyli wraz o obecną falą uchodźców. Tak to by się nie udało.
 3. Każdy może mieszkać gdzie chce więc jak terroryści przyjeżdżają do Niemiec to nie można im zabraniać.

Pora postawić kwestię zarządzania lewactwem: kto to kreuje? Przecież oni wierzę w te brednie, które wygadują. Kto jest w stanie ustawić podobnie bezsensowne postawy w całej Europie, a szczególnie wśród reżimu brukselskiego? U nas widoczna jest pewna frustracja: że to w Paryżu były zamachy a nie w Warszawie. Jesteśmy w ogonie postępu a nie w awangardzie.

V

Pora zadać kilka pytań:

 1. Czy imigranci są ksenofobami?
 2. Zamach w Paryżu jest zgodny ze standardami leninowskimi czy niezgodny? No jest zgodny: klasy uciskane walczą z klasami posiadającymi, masy się aktywizują czyli wszystko gra. Islamiści nienawidzą Kościoła czyli są elementem postępu. Wszystko co walczy z cywilizacją łacińska jest dobre.
 3. A może zamachowcy to byli ksenofobowie też?

Są to proste zagadnienia które dla lewactwa są tematami tabu. Żaden nie powie ani tak, ani nie, tylko jakoś dziwnie kwiczy. Przedmiotem ich troski jest obrona. Ludzie zaczynają się organizować i bronić przed terrorem na różnych płaszczyznach:

 • politycznej: wzrasta poparcie dla partii,
 • ideowej: sprzeciw wobec ideologii neomarksistowskiej chociażby poprzez memy i edukację internetową,
 • działanie: uczą się strzelać.

I z tym walczy progenderowa lewica, bo to jest dla niej główne zagrożenie.

 

Komentarz

 1. zk-atolik

  Islam to ideologia i ustrój, a nie religia

  "To co się dzieje, to jest regularna inwazja, nazywana w islamie Hijra, czyli zdobycie terenu wroga poprzez zasiedlenie, najczęściej pokojowe, bez walki. Ja się tego boję bardziej niż większość z was, bo wiem, jak to się prawdopodobnie skończy. Nikt mi nie powie że setki tysięcy młodych mężczyzn w wieku poborowym jadą tutaj ze strachu przed wojną. Nikt mi nie powie, że ludzie wychowani na bliskim wschodzie i w Azji dostosują sie do naszych, tak, naszych europejskich wartości. Boję się ich, ponieważ oni narzucą nam w przeciągu kilku lat swój średniowieczny, feudalny i antydemokratyczny porządek, a ci którzy sie nie dostosują będą prześladowani. Matematyka nie kłamie: każdy z samotnych ma pozostawioną gdzieś rodzinę, która korzystając z prawa UE ściągnie tutaj prędzej czy później, więc liczbę imigrantów należy już teraz pomnożyć razy 3 lub 4. Dzietność muzułmańskich rodzin z tamtego obszaru to od 3 dzieci w górę, więc jeśli teraz mamy milion muzułmańskich małżeństw w Europie, to za 20 lat będzie ich 3 razy więcej, optymistycznie licząc.

  • Jeszcze jedna rzecz która mi się rzuca w oczy: ci uchodźcy twierdzą że za przejazd do Europy muszą płacic po kilka tysięcy dolarów – skąd takie rzesze rzekomo biednych ludzi, którzy wszystko stracili, mają takie pieniądze?

  Ja nie mam złudzeń ze jest to zaplanowana, gigantyczna akcja kolonizacji Europy. Integracja z ludźmi to jedno a Takija to coś zupełnie innego. Cytuje " Wiecie co to jest Takija w Islamie? Co to są 3 etapy dżihadu? Czytaliście Koran, Hadisy, Sunny ? To co oni robią to jest właśnie Takija – święte kłamstwo Islamu…Już w Polsce mamy pierwszy etap Dżihadu…we Francji drugi… na Bliskim Wschodzie toczy się 3ci… Przeczytajcie coś, dowiedzcie się…jestem świeżo po lekturze Koranu- strach się bać. Amerykanie zaczęli czytać Koran po 11 wrześnie, zmądrzeli i nie są tak tolerancyjni. Islam to ideologia i ustrój, a nie religia.

  • Dlaczego pędzą do UE po socjał a nie innych krajów Arabskich pytają ludzie? Nie czytaliście Koranu ? – tam to jest napisane – niemoralne jest żyć na koszt innego muzułmanina. Co innego na koszt niewiernego! Oni już traktują część UE jako swoje terytorium w rozumieniu Islamu….a kraje płacące im zasiłki płacą im Dżiziję…podatek od niewiernych.. "

  Ps. Znalezione w necie

  Szczęść Boże!

   
  Odpowiedz

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

code