Dzisiaj bez pisania od siebie, tylko cytat

– Według mnie bardzo ważny i mądry:

„Nadzieja pomaga iść naprzód, wytrwałość – stać, a odwaga – wracać.” – Władysław Grzeszczyk

 

Komentarze

 1. zk-atolik

  Dar mądrości i …….

   Poniewaź ludziom udzielany jest przez Pana Boga – poprzez Słowo Boźe dar mądrości, jako rozwaga, wiedza ucząca wiary, miłości, nadziei, takźe prawości, roztropności i przezorności, oraz umiejętność i zdolność rozeznawania dobra, od zła i prawdy, od fałszu.  
  Natomiast mądrość nauczająca objawia się w postępowaniu człowieka i nie jest równoznaczna z wiedzą, ani inteligencją. 
  • Czym jest lub staje się nadzieja, wytrwałość i odwaga, kiedy człowiek odrzuca, badź ignoruje, lekcewaźy Jego miłość i mądrość?….
  Dlatego wg. mnie trudno w prezentowanym cytacie doszukiwać się jednoznaczności, oraz waźności, a tym bardziej w/w mądrości. 
  ——————————————————————————– 
  Ps. Odnośnie poprzedniego "tajemniczego" mojego wpisu. Znając praktyki właścicieli portali i powinności moderatora w necie – zapewne Macieju orientujesz się, jakie skutki i następstwa mogą wywoływać arbitralne decyzje, czy naganne, wręcz irracjonalne praktyki blogerów – celowo wykluczających z dyskusji wybranych czytelników albo intencjonalne zachowania osób ferujących na forum cudze lub własne mniemania, poglądy, opinie etc., a unikających dyskusji, czy polemiki z wybranymi interlokutorami.
   Współtwórcy i uźytkownicy portalu tj. autorzy blogów, bądź tekstów i aktywni ich czytelnicy są odpowiedzialni za jego jakość, wiarygodność i popularność tzw. klikalność.
  Szczęść Boźe!
   
   
   
  Odpowiedz
 2. maciej-markisz

   Zbigniewie, przeczytałem

   Zbigniewie, przeczytałem wszystko uważnie. I przeczytam jeszcze raz…

   

   

  Dziękuję, pozdrawiam –

   – z Panem Bogiem.

   

  (Z różnymi sytuacjami, polityką redakcji, administratorów/moderatorów, grup blogerów, zachowaniami i akcjami blogerów i czytelników – jak wielu, oczywiście, miałem styczność i pewne nauki z tego wyniosłem.

  Preferuję obecnie delikatny dystans i powolne wybory.)

   

   

   

   

   

   

   

   
  Odpowiedz

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

code