Duda-pomoc ugodzi kindergestapo

Witajcie zwolennicy nieprawości! popatrzcie jak działą prawość:

Doszły mnie słuchy, że PiS ma zamiar ugodzić kindergestapo: będzie można odebrać dzieci tylko w wypadku wystąpienia przemocy i to obojga rodziców: jak tylko ze strony jednego to tenże sprawca przemocy idzie do kicia i spokój.

Do tej pory było tak, ze jak np. matka zgłaszała przemoc to jej dzieci zabierali. Mogli zabrać dzieci bo psy im śmierdziały i królik. No to rodzice wywieźli psy, królika a nawet żółwia i nie pomaga – sąd dzieci nie chce oddać. Bo jedno smutne jest i było jabłko z muszkami-owocówkami. Tak nas informuje Czcigodny Europoseł (CEP) Janusz Wojciechowski, szefujący tzw. Duda-pomocy, czyli pomocy dla ofiar sądów i innych instytucji.

Powiedzmy sobie szczerze: zmiana ta znacznie ograniczy pole działania kindergestapo, chociaż nie rozwiąże zasadniczego problemu: bezkarności zwyrodniałych funkcjonariuszy aparatu represji. Jak pisałem przy okazji sprawy państwa Bajkowskich: zwrot dzieci nie zakończył sprawy, pozostaje kwestia odszkodowania jakie im funkcjonariusze muszą zapłacić. Pozostaje kwestia przykładnego ukarania donosicieli, sędziego, który to przyklepywał. Jakby sędzia dostał 5 batów za każdą godzinę nieuzasadnionego przetrzymywania to by się na drugi raz dobrze zastanowił.

Z drugiej strony to wygląda na prześladowanie mniejszości seksualnych przez PiS. Odnoszę wrażenie że tamci odnoszą przyjemność seksualną z odbierania dzieci rodzicom: widok płaczących dzieci czepiających się matki, policjantów siła wyrywających dzieci rodzicom dostarcza funkcjonariuszom satysfakcji seksualnej. Pisiory zatem ciemne, zacofane i zamknięte na nowe orientacje seksualne są.

II

Obawiam się jednak, że problem wynika z błędnego podejścia do wartości tzw. uniwersalnych: jakby się spytać tzw. fajnopolaków czy by nie chcieli być zabrani w wieku roku-dwóch lat rodzicom i wyeksportowani na zachód? Teraz by byli Francuzami, Holendrami, Niemcami, Anglikami a nie siedzieliby tutaj. Myślicie że co by odpowiedzieli? Nie zdziwcie się też fali akceptacji dla molestowania nieletnich, np. w szkole. Na zasadzie, że sami by chcieli. Takie czasy na nas przyszły. Poziom akceptacji dla zabierania dzieci rodzicom wzrasta, bo lemingrad nie pojmuje o co chodzi z ta rodziną, krępuje się swego pochodzenia i nim pogardza. Nowe pokolenia lemingradu rosną.

III

Miałem wątpliwości co do owej Duda-pomocy, że nieskuteczna. Ale skoro zamierzają wykorzystać doświadczenia do zmian w prawie to się opłaci. Poruszałem na blogu kwestię kar za wycięcie drzewka: nałożyli babince 270 tysięcy kary za 2 drzewka. Gdzie tu adekwatność? Jak pisałem na blogu skąd będą wiedzieć, czy ścięte drzewo miało trzy, cztery czy pięć metrów? Teodolitem będą badać? Czy poradzą sobie z problemem fotoradarów i radarów policyjnych? Zobaczymy. W każdym razie biorą się ostro za problem przemocy domowej. Wyobraźcie sobie, że kobieta wywaliła męża z domu bo się dopuszczał przemocy. I sąd orzekł rozwód z winy obojga.  O tym poczytajcie w wywiadzie z CEP Wojciechowskim:

http://wpolityce.pl/polityka/255343-dozywocie-dla-niewinnego-270-tys-kary-za-przyciecie-drzew-nakaz-zniszczenia-rodzinnego-domu-wojciechowski-o-przypadkach-z-dudapomocy-nasz-wywiad?strona=2

Trzeba tylko pilnować, żeby nie przegięli.

 

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

code