Robert Kasprowicz – koncert

W ubiegłą sobotę po chrzcie gościliśmy Roberta Kasprowicza z Torunia, który zaśpiewał koncert – było bardzo miło i wzniośle. Przedstwiam dwa clipy, również w ramach ćwiczeń do przedstawienia własnych .

Ps. Clipy zostały nagrane już wczesniej w KZ Gdańsk na Mennonitów 🙂 ja jeszcze tak nie umiem, ale wszystkiego można się nauczyć.

KJ

I jeszcze jeden klip

KJ

 

6 Comments

 1. Halina

  Piękne, nastrojowe pieśni.

  Piękne, nastrojowe pieśni. Najwspanialsze jest to, że Robert śpiewa o własnych przeżyciach z Bogiem. On po prostu wszystko złożył w mocne ręce, jedynie mądrego Boga.

   
  Odpowiedz
 2. Kazimierz

  Tak, jego pieśni, to

  Tak, jego pieśni, to również świadectwa jego miłości do Boga. Jest schorowanym człowiekiem cierpi na chorobę wątroby, często musi przebywać w szpitalach. Jest nauczycielem angielskiego (nie w naszej szkole 🙂 a szkoda). Przez kilka lat przewodził malutkiej społeczności na Pomorzu, ale w końcu odnalazł swoje prawdziwe powołanie – śpiew dla Pana.
  Niech mu Pan błogosławi i my również.

  KJ

   
  Odpowiedz
 3. Anonim

  Piekne nastrojowe

  Piekne nastrojowe utwory…wspaniałe wykonanie. Naprawde jestem wzruszona. W dodatku dobrze zrobione video.

  No coz…szkoda tylko ze Bog z utworów nie chce mnie przygarnąć….

   
  Odpowiedz
 4. Halina

  Tu można posłuchać

  Tu można posłuchać innych, pięknych piosenek Roberta Kasprowicza.

  http://nowasol.kz.pl/remository/Itemid,108/func,select/id,101/

  Kluczem do zwycięstwa w trudnościach jest zaufanie, miłość do Boga, a tego autorowi nie brakuje. Wiele możemy się od takich ludzi nauczyć. Doświadczenia pomagają nam zrozumieć, że tylko Pan, nasz Bóg, obdarowuje dobrem i jest dla nas wszystkim. Właśnie wiara, nadzieja, miłość odgrywają istotną rolę, i o tym śpiewa Robert K.
  Zbyt często poddajemy się w trudnościach, ponieważ nie wierzymy Bogu, że On może i chce nas wyratować. Łatwiej pokładamy ufność w człowieku, lekarzu, w pieniądzach, firmie, finansach, we własnej mądrości. A zapominamy o roli Boga w naszym życiu. Dobrze, że są ludzie, którzy sami będąc doświadczanymi przez los; poprzez piękne pieśni, słowa, przypominają nam o tym.

   
  Odpowiedz

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

code