Czy jestem przeciwnikiem Boga?

 

 

 

 

 

 

Komentarze

 1. elik

  Bóg, anioły i człowiek, a szatan i demony.

  Nikt nie jest, ani być nie może przeciwnikiem Boga. Natomiast szatan – jest nie tylko przeciwnikiem, lecz przede wszystkim zbuntowanym i upadłym aniołem, także największym wrogiem istot ludzkich, a jednocześnie wyjątkowym (potężnym) ich zagrożeniem. Ponieważ jest nadzwyczaj inteligentnym demonem, mistrzem kamuflarzu, także zwodzenia i kuszenia.

  Przeciwnikiem i wrogiem również rodzin, wspólnot, czy narodów, które są katolickie, bądź chrześcijańskie tj. wierne, oddane i rzeczywiście zjednoczone z Bogiem Trójjedynym, a razem stanowią najbardziej powszechną, znaczną wspólnotę Jego Kościoła w świecie. Także będąc demonem jest w szczególnej opozycji wobec Arch-aniołów, czy sakrum i ludzi błogosławionych i świętych, a nawet prawych, sprawiedliwych i dobrej woli, którzy indywidualnie, czy zbiorowo pomagają bliźnim, oraz czynią dobro albo współtworzą dobrobyt (dobrostan).

  Szczęść Boże!

  Ps. Proszę doprecyzować, który Kościół wg. Pana jest przeciwnikiem Boga, a jeśli to sprawia Panu trudność, to polecam wielce pouczający wykład nt..Kim jest szatan i jak działa?…….

  http://www.youtube.com/watch?v=WkI5IF6paR4

   
  Odpowiedz

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

code